Наталія  Гриднєва на даний час займає посаду професора в Національній музичної академії України ім. П.Чайковського (Київ); її досвід викладання почалося в 1972, коли  вона стала викладачем у Києвській середній спеціальній музичної школі-інтернату ім. М.Лисенко.
Після закінчення з відзнакою за чотирма спеціальностями (концертний виконавець, соліст камерного ансамблю, концертмейстер, викладач) Київської консерваторії (зараз Національної музичної академії України), вона продовжила навчання в аспірантурі (керівник проф. В.М.Воробйов), яку закінчила у 1977 році та отримала  кваліфікацію "викладач університету". 
В ході багаторічної роботи з обдарованими дітьми, вона розвинула їх майстерність до рівня, який дозволив їм стати видатними виконавцями світового рівня. Багато учнів та студентів Гриднєвої неодноразово стали лауреатами престижних Міжнародних конкурсів. 
Серед них: Олег Полянський (Кельн, Німеччина), Олексій Гринюк (Лондон, Великобританія), Михайло Данченко (Ганновер, Німеччина), Олексій Стукаленко (Цюріх, Швейцарія), Саша Гринюк (Лондон, Великобританія), Алія Акбергенова (Грац , Австрія), Андрій Ярошинський (Мадрид, Іспанія), Вадим Холоденко (Форт-Уорт, штат Техас, США), Андрій Луньов (Київ, Україна) та багато інших серед її учнів. Олексій Канке є володарем І премії на Міжнародному конкурсі імені Е.Гілельса у Одесі (1915). 
 
Досягнення Наталії Гриднєвої підтверджені багатьма дипломами та нагородами. У 1998 році вона була нагороджена званням «Заслужений працівник культури України". У 2000 році вона була запрошена до кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії України ім.П.Чайковського. 
Випускники профессора Гриднєвої  успішно працюють на території України та за кордоном, як викладачі фортепіано, концертмейстера та солісти, зберігаючи та продовжуючи традиції української фортепіанної школи. Крім академічної діяльності, професор Гриднєва опублікувала кілька наукових праць з методики викладання. У 2012 році вона написала книгу "Хочу грати на роялі" за державним замовленням, яка була опублікована у Києві.
Зараз вона продовжує поєднувати роботу у школі та академії, приймає участь у багатьох змаганнях в якості члена журі та проводить майстер-класи в Україні та за кордоном.
Ольга Ліфоренко - піаністка, професор Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, переможниця Українського національного конкурсу, заслужений діяч мистецтв України (2013 р)
Музичну освіту здобула в Київській державній консерваторії (класи проф. Олександра Александрова і проф. Оксани Холодної), там же закінчила асистентуру-стажування (творчий керівник проф. Олександр Александров).
Веде активну виконавську діяльність як солістка та ансамблістка в Україні, а також в Росії, Білорусії, Литві, Німеччині, Польщі, Канаді та інш. Виступала в ансамблі з низкою великих музикантів Франції, Великобританії, Польщі, Росії, України. Грала з провідними симфонічними оркестрами України під керуванням Д. Китаєнко, Ю. Темірканова, К. Кондрашина, В. Кожухаря, Р. Кофмана. Перший виконавець творів багатьох українських композиторів, в тому числі В. Сильвестрова, І. Карабиця, Г. Ляшенко, Ю. Іщенка. Має фондові записи на українському радіо.
Поєднує виконавську та педагогічну діяльність. Понад 25 її вихованців мають звання лауреатів та дипломантів Міжнародних конкурсів. Понад 50-ти її випускників працюють в Україні, Росії, США, Канаді, Великобританії, Кубі, Македонії, Чехії, Угорщини, Ізраїлі. Проводить майстер-класи, виступає з доповідями в навчальних закладах України. Постійно бере участь в роботі журі Міжнародних конкурсів в 
Україні, Росії, Італії, Фінляндії.
Євгенія Харченко - піаністка, лауреат багатьох Міжнародних конкурсів.
Музичну освіту здобувала в КССМШ ім. М.В. Лисенка ( клас проф.Гриднєвої Н.В.), Національній музичній Академії України ім. П. І. Чайковського (клас проф.Павлової І.В., диплом з відзнакою, отримала кваліфікацію викладача ВУЗу, сольного виконавця, артиста камерного ансамблю, концертмейстера).
Пізніше отримала післядипломну освіту в асистентурі-стажуванні НМАУ ім.П.І.Чайковського( спеціальність «Фортепіано», клас проф.Павлової І.В.) та
захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Музичне мистецтво», присвоєне вчене звання «Кандидат наук з мистецтвознавства».
З 1996 року і по сьогоднішній час працює в Коцюбинській дитячій музичній школі ( з 2015 року -  КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв» ), з 2000 року –провідний концертмейстер кафедри хорового диригування в НМАУ ім.П.І.Чайковського.
Поєднує викладацьку та виконавську діяльність з громадською: депутат Коцюбинської селищної ради  Vта VI скликання, нагороджена Почесними грамотами за особистий внесок в розвиток смт.Коцюбинського.
Анастасія Шанскова - піаністка, лауреат Міжнародних конкурсів.
Закінчила Київську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. М.Лисенка (клас І.Ліпатової та Б.Федорова) та з відзнакою закінчила НМАУ ім. П.Чайковського (клас Народного артиста України М.Степаненко).
Здобула перемоги на багатьох Міжнародних конкурсах, серед яких конкурс пам’яти В.Горовиця (Київ, Україна), конкурс ім. Ф.Шопена (Шафарнія, Польща), конкурс ім. В.Віардо (Запоріжжя, Україна).
Вдосконалювала свою майстерність у таких відомих піаністів та педагогів сучасності, як В.Віардо (США), Б.Петрушанський (Італія), Т.Дюссо (Франція), Н.Трулль, (Росія),  В.Оловніков (Білорусь), О.Орловецький (Росія).
На даний момент працює на посаді викладача у київській дитячій музичній школі № 14 ім. Д.Кабалевського.
Виступає з сольними концертами та з оркестрами у містах України та Польщі. У березні 2016 року виступила з циклом сольних концертів на запрошення товариства Ф.Ліста у Вроцлаві.

Анна Смєхова- піаністка,викладач-методист Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра, заслужений працівник культури України (2004 р).Президент Міжнародної асоціації випускників КІМ ім. Р.М.Глієра.

Музичну освіту здобула в Київській державній консерваторії (класи проф. БорисаАрхимовича).

Багато років (1965-1988) успішно грала в фортепіанному дуеті з Тамарою Шпилюк(Німеччина). Має фондові записи на державному радіо.

З 1995-2009рр. працювала директором з міжнародних звязків в дирекції Міжнародного конкурсу молодих піаністів памяті Володимира Горовиця. Приймала участь у міжнародних проектах Міжнародної літньої музичної академії, та інших проектів конкурсу.

З 1995 року займає посаду в КІМ ім.Р.М.Глієра завідувача підготовчим відділенням та відділом з міжнародних зв’язків.

Веде активну просвітницьку та громадську діяльність в Україні, а також в Литві, Турції, Ірані, Ізраїлі, Норвегії, Італії,Чорногорії, Америці. Веде активну педагогічну діяльність. Понад 20-и її вихованців мають звання лауреатів та дипломантів Міжнародних конкурсів. Понад 40-а її випускників працюють в Україні, Америці, Росії, Китаї, Голландії, Австрії, Македонії,Чорногорії, Ізраїлі. Проводить активно майстер-класи, міжнародні музичні проекти, виступає з доповідями в навчальних закладах України.Має публікації в провідних музичних виданнях Азербайджану, Турції. У 2009році випустила книгу спогадів «ЛидияБорисовна Шур» про легендарну піаністку та викладача музичного училища 20-сторіччя.

Як Президент Міжнародної асоціації випускників Кім ім.Р.М.Глієра веде широкомасштабну міжнародну діяльність.

Постійно бере участь в роботі журі Міжнародних конкурсів в Україні, Америці, Литві, Чорногорії.
© 2015 г.
Все права защищены.