1. Загальні положення
Регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» заснований Центром культури «Уваровський дім» відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, як щорічний.


Генеральним партнером в організації та проведенні ІI регіонального конкурсу молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» є Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та ТОВ “Концертне агенство “Ваш імпресаріо” 


До участі в організації та проведенні ІI регіонального конкурсу молодих піаністів «Весна в Уваровському домі-2017» можуть залучатися заклади, установи, організації незалежно від форм власності.

 

2. Мета та завдання
Регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» проводиться з метою  розвитку творчих обдарованих молодих піаністів регіону та мистецької діяльності ЦК «Уваровський дім».

 

3. Основні завдання
 - популяризація української фортепіанної музики;
 - пропаганди української культури та мистецтва серед широких верств населення в маленьких містах України.
 - збагачення та розвиток сучасного елітарного мистецтва;
 - виявлення та підтримка обдарованих молодих піаністів, створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку, професійного самовизначення та творчої самореалізації дітей та молоді;
 - створення умов для обміну новітнім досвідом;
 - знайомство з культурно-мистецькою спадщиною регіону, організація змістовного дозвілля.

 

4. Організаційний комітет
За згодою засновника та організаторів для проведення ІI регіонального конкурсу молодих піаністів “Весна в Уваровському домі” створюється  -  - організаційний комітет, який:
 - формує конкурсну програму;
 - приймає та розглядає заявки на участь у конкурсній програмі;
 - формує склад журі;
 - оприлюднює інформацію про терміни і строки проведення конкурсу;
 - організовує висвітлення подій конкурсу  у друкованих та електронних ЗМІ;
 - забезпечує відвідування учасниками конкурсу концертів, майстер-класів, сприяє поселенню під час проведення конкурсу, організовує  -  -        - змістовний відпочинок;
 - розміщує всю інформацію щодо конкурсу на сайті http://uvarovspring.com.ua/
 - виконує інші функції, необхідні для організації та проведення конкурсу.

 

5. Організаційні умови
Необхідний пакет документів, який потрібно надати оргкомітету для участі у конкурсі молодих піаністів “Весна в Уваровському домі”:
 - заявка-анкета (у форматі word)

 - відсканований чек про сплату внеску
 - якісне кольорове фото учасника
 - копія свідоцтва про народження або паспорту учасника

 - копія паспорту (1-ї, 2-ї, 3-ї та 4-ї сторінок) особи, яка платить внесок (якщо платить не сам учасник)

 

Пакет документів приймається в електронному вигляді на адресу uvarovspring@yahoo.com

 

УВАГА! ЗАЯВКА-АНКЕТА МАЄ БУТИ НАДІСЛАНА ТІЛЬКИ У ФОРМАТІ WORD (DOC АБО DOCX). ЗАЯВКИ, НАДІСЛАНІ В ІНШИХ ФОРМАТАХ НЕ РОЗГЛЯТАТИМУТЬСЯ. ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ.


Учасники конкурсу несуть персональну відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб.
Оргкомітет залишає за собою право на трансляцію, аудіо та відеозапис конкурсних виступів, фестивальних програм і безкоштовне використання записаного та наданого учасниками матеріалу.


Відправляючи заявку на участь, своїм підписом конкурсант засвідчує, що ознайомлений та згодний з Положенням про Регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі» і надав про себе правдиву інформацію.
Витрати на відрядження учасників конкурсної програми проводяться за рахунок організації, що відряджає, або власний рахунок конкурсантів.
 

Для участі у конкурсі молодих піаністів учасник сплачує внесок.
Внесок сплачується на рахунок ТОВ “Концертне агенство “Ваш імпресаріо”

Сума: 300 грн. для груп A та B, 350 грн. для групи C та 400 грн. для групи D. Отримувач: ТОВ "Концертне агентство "Ваш імпресаріо", код 37905896, р/р 26007060254030, МФО банку 320649, призначення платежу: внесок учасника конкурсу

Внесок не повертається.

 

6. Визначення та нагорода переможців.
Переможців конкурсу молодих піаністів “Весна в Уваровському домі” визначає високопрофесійний склад журі, який складається з відомих музикантів, діячів мистецтв тощо.
Рішення журі оформлюється протоколом та не підлягає оскарженню та перегляду.
За рейтинговою системою визначаються 3 переможця у кожній віковій категорії. Членами журі також визначається володар Гран-прі конкурсу молодих піаністів. 
Учасники конкурсу отримують диплом та звання дипломанта, переможці – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів та звання лауреата конкурсу, викладачі та творчі керівники – дипломи «за підготовку».
На протязі конкурсних прослуховувань буде проводитися опит слухачів, за результатами якого буде визначено володаря призу глядацьких симпатій у кожній віковій категорії. 
Учасники, які отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, Гран-прі конкурсу, а також, ті учасники, що отримали приз глядацьких симпатій, візьмуть участь у гала-концерті конкурсу. 
Учасники Гала-концерту нагороджуються цінними подарунками, а володар Гран-Прі – спеціальним призом.
Державні та недержавні установи, підприємства та організації мають право додатково встановлювати премії (у т.ч. заохочувальні), призи та інші відзнаки.

 

7. Строки та додатокова інформація

ІI регіональний конкурс молодих піаністів «Весна в Уваровському домі-2017» проходитиме в наступні терміни:

31 березня-2 квітня 2017, гала-концерт відбудеться 2 квітня.

 

Внесок у сезоні 2017 року становить 300 грн. для категорій A та B, 350 грн. для групи C та 400 для групи D.

 

Учасники, що не являються переможцями конкурсу молодих піаністів, Гран-прі конкурсу або володарями призу глядацьких симпатій, але мають бажання виступити на заключному концерті, можуть зробити внесок у розмірі 300 грн для участі у гала-концерті.

 

Організаційний комітет сприяє поселенню під час перебування на конкурсі за рахунок конкурсанта.
 

Конкурсні заявки подаються з 1 січня 2017 р. на адресу: uvarovspring@yahoo.com  
Останні терміни прийому конкурсних заявок: 15 березня 2016 р.

 

© 2015 г.
Все права защищены.