Категорія А (7-10 років)

І премія

АНТОН ЛАБІК-ПРОНЮК 

викладач Сокирко Наталія Василівна

 

КАТЕРИНА ЄЛІСЄЄВА

викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна

 

ІІ премія

ІВАН ВІНИЦЬКИЙ

викладач Назарова Валентина Петрівна

 

ПОЛІНА ГУЛТУРЯН

викладач Чернега Ірина Володимирівна

 

ЄЛИЗАВЕТА ПОЧЕБУТ

викладач Гриднєва Наталія Віталіївна

 

ІІІ премія

ДМИТРО БОЙЧЕНКО

викладач Поліщук Світлана

 

ОЛЕКСАНДР ДУБРОВІН

викладач Калініна Марина Олександрівна

 

ЄВА ЄРОШЕНКО

викладач Луньов Андрій Іванович

 

ДАРЬЯ СТЕЦЕНКО

викладач Блонська Ірина Петрівна

 

СОФІЯ СУРКОВА

викладач Гончарова Інна Едуардівна

________________________________

Спеціальні призи

 

Приз наймолодшому учаснику

ЛОРІ МАРКЕВИЧ

викладач Шанскова Людмила Василівна

 

Приз глядацьких симпатій

СЄРАФІМ СОБОЛЄВ

викладач Цимбал Лілія Миколаївна

 

Приз за краще виконання твору українського композитора

АННА КОВТУН

викладач Харченко Ніна Сергіївна

 

Приз за краще виконання віртуозного твору

АНТОН ЛАБІК-ПРОНЮК

викладач Сокирко Наталія Василівна

 

Категорія В (11-13 років)

І премія

БОГДАН ВОЛОШИН

викладач Луньов Андрій Іванович

 

ОЛЕКСАНДР КОРНУТА

викладач Коцюба Галина Леонідівна

 

ІІ премія

НАЗАРІЙ ФЕСИК

викладач Гончарова Інна Едуардівна

 

ІВАН ЮРЧЕНКО

викладач Жижченко Євгенія Олександрівна

 

ІІІ премія

ОЛЬГА МАСЮК

викладач Шанскова Людмила Василівна

 

МАР`ЯМ ХАЛІЛОВА

викладач Васильєва Наталія Германівна

 

МЕДИНА ХАЛІЛОВА

викладач Васильєва Наталія Германівна

 

АНІ ШАВГУЛІДЗЕ

викладач Смєхова Анна Михайлівна

 

_______________________________

Спеціальні призи

 

Приз за краще виконання твору українського композитора

БОГДАН ВОЛОШИН

викладач Луньов Андрій Іванович

 

Приз за краще виконання віртуозного твору

ОЛЕКСАНДР КОРНУТА

викладач Коцюба Галина Леонідівна

 

 

 

 

 

Категорія С (14-18 років)

І премія

САБІНА ВЕЛІЄВА

викладач Луньов Андрій Іванович

 

ВІКТОРІЯ ДЕМКОВСЬКА

викладач Євдокимова Тамара Василівна

 

ІЛЛЯ ОВЧАРЕНКО

викладач Гриднєва Наталія Віталіївна

 

ІІ премія

АЛІНА ХРЯПКО

викладач Бубнова Людмила Володимирівна

 

ІІІ премія

НАДІЯ ЯСІНСЬКА

викладач Смєхова Анна Михайлівна

 

 

Категорія D (18-30 років)

Гран-прі

ІРИНА ДОЦЕНКО

викладач Ліфоренко Ольга Дмитрівна

 

ІІ премія

ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО

викладач Гаврилюк Ірина Степанівна

 

ІІІ премія

КСЕНІЯ БАРИШЕВСЬКА

викладач Ржанов Євген Олександрович

 

ВАРВАРА ТУРТА

 

© 2015 г.
Все права защищены.